Bohemia.co.ua Всеукраїнський інтернет магазин чеського кришталю в Україні                                                                                               Прийом дзвінків: (067) 323-88-92

 

 
Ласкаво просимо відвідувач ви можете увійти або створити новий Акаунт
Новини та статті

Торгова марка Crystalite Bohemia – вишукане богемське скло стає доступнішим

В каталоге интернет-магазина bohemia.co.ua собраны лучшие чешские производители посуды из богемского стекла. Одним из таких брендов является Сrystalite.

Детальніше ...

Bohemia Jihlava – шикарна посуд у Вашому будинку

Посуд з Богемського скла відома своєю якістю у всьому світі. У Чехії існують безліч брендів, які спеціалізуються на виробництві високоякісного посуду з Богемського скла. Що б Вам не довелося переглядати окремо каталоги кожного бренду, ми зібрали тільки кращі моделі від найпопулярніших торгових марок Чеської республіки в одному інтернет-магазині bohemia.co.ua.

Окремо хотілося б виділити торгову марку Jihlava. Bohemia Jihlava відноситься до більш дорогих брендів. Вартість товарів досить висока, але співвідношення ціна – якість повністю виправдовує себе.

Детальніше ...

Посуд Богемія - цінний подарунок по будь-якому приводу

Момент, коли Ви підносите дорогій людині цікавий подарунок і його обличчя осяює вдячна посмішка – не зрівняється ні з чим. Впевнені, що для багатьох з Вас дарувати подарунки набагато приємніше, ніж їх отримувати. Але, перед цим довгоочікуваним моментом Ви повинні впоратися з нелегким завданням, який купити подарунок. При виборі подарунка звертайте увагу не тільки на красу, а й на практичність. Знайти корисний подарунок не складе труднощів, якщо добре проаналізувати образ життя, характер і життєві цінності іменинника.

Детальніше ...

Посуд Егерман – розкішний свято у Вашому домі

Вироби Egermann – це класика. Ось вже більше двох століть посуд цієї колекції є уособленням розкоші, вишуканості і витонченої краси. Чудовий художній декор з неповторним малюнком, оригінальність – все це ми бачимо у виробах бренду Егерман.

Детальніше ...

Crystal Gold – для тих, хто шукає елітний посуд

Посуд Crystal Gold – прекрасний приклад того, як в одному виріб можуть поєднуватися вікові традиції і сучасні технології. Кришталь із золотом від торгової марки Кристал Голд підкорює серця любителів елітного посуду ось вже десятки років.

Детальніше ...

Богемія Quadro – це стиль Вашого життя

Про неперевершеності богемського кришталю сказано і написано багато різних статей, відгуків, характеристик. Але всі вони зводяться до одного – краще богемського скла може бути тільки богемське скло Квадро. Воно прозоре, чисте, без всяких вкраплень, ніколи не буває каламутною, дзвенить чистим, довгим, приємним звуком – богемське скло ідеально.

Детальніше ...

Bohemia Crystalex – вишуканий чеський кришталь

Crystalex – официально зарегистрированная торговая марка, которая выпускает посуду из богемского стекла под двумя брендами: Crystal и Bohemia Glass. Часто ее также называют Crystalex cz, поскольку производство находится в Чешской республике. Изделия обоих брендов давно зарекомендовали себя, как яркий представитель высококачественной посуды из чешского хрусталя.

Детальніше ...

Торгова марка Crystal – яскравий представник посуду Bohemia

Що ми знаємо про чеський кришталь? Хтось знає, що посудні вироби з Чехії завжди відрізнялися якістю матеріалу, різноманітністю форм і, що немало важливо, доступною ціною. Ще з дитинства ми пам'ятаємо, як батьки дбайливо протирали кришталеві келихи, привезені з Чехії, і ставили їх на видному місці в сервант.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS
АДРЕСА: Україна, Львівська обл.
Дрогобич,  82100, Міцкевича 7
E-MAIL:order1@berivse.net
МОБІЛЬНИЙ:+38 (067) 323-88-92